Informacje o parku linowym

Szukasz pomysłu na niezapomniany dzień z rodziną, partnerką, partnerem lub współpracownikami? Postaw na park linowy! To bezpieczna (pod warunkiem zachowania pewnych reguł, o czym za chwilę) forma aktywności na świeżym powietrzu, która przyniesie wiele śmiechu i radości każdemu. Od najmłodszych po tych trochę starszych, z pewnością każdy zapamięta wizytę u nas. Regularnie serwisowany obiekt, kontrola każdego aspektu związanego z bezpieczeństwem oraz wykwalifikowana kadra. To gwarancja bezpiecznej zabawy i samych dobrych przeżyć!

Park linowy – jak się przygotować?

Zacznijmy od uśmiechu. Część osób, w szczególności nasi najmłodsi domownicy, mogą mieć obawy przed pierwszą wizytą, dlatego wyjaśnijmy im wszystko z uśmiechem – w luźnej atmosferze. Gdy wszelkie obawy zostały rozwiane, pozostaje wybrać ubranie do wyjścia lub spakować je i przebrać już na miejscu. Zalecamy swobodne, niekrępujące ruchów stroje sportowe. Powinniśmy unikać obcisłych jeansów lub spódniczek i sukienek. Nie zapomnijmy o obuwiu, które powinno zapewniać dobrą przyczepność i odpowiednią giętkość podeszwy w trakcie zabaw na linach!

Park linowy – co warto wiedzieć

Przede wszystkim zabawa! Park to miejsce mające sprawić radość nam, jak i innym odwiedzającym dlatego szanujmy tempo poruszania się innych, uważajmy na otoczenia i słuchajmy opiekunów parku. Decydując się na zabawę w parku, nie powinniśmy zapominać, że tak jak przy każdej innej formie aktywności fizycznej, istnieje ryzyko kontuzji w razie zdarzenia losowego lub niestosowania się do poleceń obsługi obiektu i regulaminu. W razie jakichkolwiek słabości lub wątpliwości nie bójmy się zwrócić do przyjaznej i gotowej do pomocy kadry parku linowego Mountain. Wszystkie zasady bezpieczeństwa są opisane w udostępnionym regulaminie.